Získejte další výhody přímou rezervací zde na našich stránkách

KDE KAŽDÝ POBYT JE JEDINEČNÝ
PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ POBYT
HOTEL GRAND LITAVA BEROUN
Vítejte

Hotel je umístěn v historickém centru města a nabízí a´la  carte restauraci,  wi-fi připojení v celém hotelu zdarma. Bezplatné nehlídané parkování přímo u hotelu (za odložené věci v automobilu a poškození vozidla hotel neručí).  Podzemní garáže  za poplatek 250,-Kč/den.

Letiště Václava Havla je vzdáleno 21 km, centrum Prahy 30km. 
UBYTOVÁNÍ
Jednolůžkový pokoj
Jednolůžkový pokoj
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Standardní dvoulůžkový pokoj for 2 people
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Standardní třílůžkový pokoj for 3 people
Rodinný pokoj
Rodinný pokoj
Rodinný pokoj for 5 people
RESTAURACE A BARUžijte si skvělý zážitek
v našem Grill Baru Berounka.
více
VYZKOUŠEJTE NAŠE SLUŽBY
KONFERENCE A JINÉ
KONFERENCE
ŠKOLENÍ, KONFERENCE, TEAMBUILDINGY, SVATBY,
Bar
GRILL BAR
Soukromé oslavy, firemní akce, večírky, svatby
SNÍDANĚ
SNÍDANĚ
BOHATÁ BUFETOVÁ SNÍDANĚ
PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ HOTEL
ZAJÍMAVOSTI V BEROUNĚ A OKOLÍ
BEROUN
 
0
BEROUN
je historické město v centru středních Čech. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí (Koněpruské jeskyně, hrad Karlštejn a Křivoklát, zámek Zbiroh, Aquapark, lom Amerika, cyklostezka po stopách českých králů). V květnu a září se zde konají oblíbené Hrnčířské trhy.
AQUAPARK
 
500 m
AQUAPARK
Kromě plaveckého bazénu zde návštěvníci najdou také dětský a relaxační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, opalovací terasu, dva tobogány a zdvojenou skluzavku. Hosté hotelu mohou využít 10% slevu na vstupné.
CRAZY GOLF
 
2,5 km
CRAZY GOLF
Je umístěn v areálu sportovního centra Eden, ústředním motivem je pohádkový svět. Je zábavou pro malé i velké a je ideálním místem pro trávení rodinných výletů. V areálu je možné využít další sportoviště (tenisové kurty, víceúčelovou halu).
HRAD KARLŠTEJN
 
15 km
HRAD KARLŠTEJN
Hrad byl založen v roce 1348 českým králem Karem IV. jako místo pro uložení královských pokladů a říšských korunovačních klenotů. Zcela ojedinělá je původní nástěnná výzdoba ze 14. stol., soubor 129 deskových obrazů Mistra Theodorika v kapli sv. Kříže (největší na světě). Je hned druhým nejnavštěvovanějším hradem ČR, pro jeho návštěvu lze využít i vlakové spojení
HRAD KŘIVOKLÁT
 
20 km
HRAD KŘIVOKLÁT
Křivoklát je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších hradů českých knížat a králů. Během roku zde probíhá mnoho zajímavých akcí, patří mezi ně noční prohlídky, koncerty, divadla, ukázky řezbářského umění, mincovna, kde se můžete zapojit do ražení mincí s námětem Křivoklátu. V minulosti hrad vyhledávali významní umělci, dnes je oblíbeným místem filmařů.
KONĚPRUSKÉ JESKYNĚ
 
7 km
KONĚPRUSKÉ JESKYNĚ
Koněpruské jeskyně jsou nejdelším a určitě jedním z nejznámějších jeskynních systémů v Čechách. Specialitou Koněpruských jeskyní jsou zejména takzvané Koněpruské růžice a tajná penězokazecká dílna. Ročně je navštíví desetitisíce turistů. Cesta od hotelu trvá cca 15 minut jízdy autem.
 LESOPARK MĚSTSKÁ HORA
 
300 m
LESOPARK MĚSTSKÁ HORA
je vyhledávaným místem berounských obyvatel i turistů. Nachází se přímo uprostřed města cca 500 m od našeho hotelu , najdete zde dětské hřiště, medvědárium s oblíbenými medvědy z večerníčku , občerstvení a městskou rozhlednu.
PRAHA
 
30 km
PRAHA
Jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Zejména historické centrum, které je součástí světového dědictví UNESCO, přiláká k návštěvě miliony návštěvníků ročně. Je centrem kulturního dění. Autem dobře dosažitelná díky dálnici D5, hosté mohou využít i vlakové nebo autobusové spojení.
Google Map
HOTEL GRAND LITAVA * * * * • Náměstí Marie Poštové 49 • 266 01 Beroun
T +420 311 501 501 • F +420 311 501 544 • hotel@grandberoun.cz
© 2023 HOTEL GRAND LITAVA. All rights reserved.