Garance nejlepší ceny

Získejte další výhody
Těšíme se na Vaši návštěvu
HOTEL GRAND LITAVA BEROUN
Vítejte
Přímou rezervací získáte kromě nejvýhodnější ceny další výhody jako je dřívější check in,  pozdější check out, do konce března zvíře zdarma. 

Hotel je umístěn v historickém centru města a nabízí a´la  carte restauraci,  wi-fi připojení v celém hotelu zdarma. Bezplatné nehlídané parkování přímo u hotelu (za odložené věci v automobilu a poškození vozidla hotel neručí).  Podzemní garáže  za poplatek 250,-Kč/den.

Letiště Václava Havla je vzdáleno 21 km, centrum Prahy 30km. 
UBYTOVÁNÍ
Jednolůžkový pokoj
Jednolůžkový pokoj
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Standardní dvoulůžkový pokoj for 2 people
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Standardní třílůžkový pokoj for 3 people
Rodinný pokoj
Rodinný pokoj
Rodinný pokoj for 5 people
RESTAURACE A BARZveme Vás
do našeho Grill Baru Berounka.
více
VYZKOUŠEJTE NAŠE SLUŽBY
KONFERENCE A JINÉ
KONFERENCE
ŠKOLENÍ, KONFERENCE, TEAMBUILDINGY, SVATBY,
Bar
GRILL BAR
Soukromé oslavy, firemní akce, večírky, svatby
SNÍDANĚ
SNÍDANĚ
BOHATÁ BUFETOVÁ SNÍDANĚ
PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ HOTEL
ZAJÍMAVOSTI V BEROUNĚ A OKOLÍ
BEROUN
 
0
BEROUN
je historické město v centru středních Čech. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí (Koněpruské jeskyně, hrad Karlštejn a Křivoklát, zámek Zbiroh, Aquapark, lom Amerika, cyklostezka po stopách českých králů). V květnu a září se zde konají oblíbené Hrnčířské trhy.
AQUAPARK
 
500 m
AQUAPARK
Kromě plaveckého bazénu zde návštěvníci najdou také dětský a relaxační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, opalovací terasu, dva tobogány a zdvojenou skluzavku. Hosté hotelu mohou využít 10% slevu na vstupné.
CRAZY GOLF
 
2,5 km
CRAZY GOLF
Je umístěn v areálu sportovního centra Eden, ústředním motivem je pohádkový svět. Je zábavou pro malé i velké a je ideálním místem pro trávení rodinných výletů. V areálu je možné využít další sportoviště (tenisové kurty, víceúčelovou halu).
HRAD KARLŠTEJN
 
15 km
HRAD KARLŠTEJN
Hrad byl založen v roce 1348 českým králem Karem IV. jako místo pro uložení královských pokladů a říšských korunovačních klenotů. Zcela ojedinělá je původní nástěnná výzdoba ze 14. stol., soubor 129 deskových obrazů Mistra Theodorika v kapli sv. Kříže (největší na světě). Je hned druhým nejnavštěvovanějším hradem ČR, pro jeho návštěvu lze využít i vlakové spojení
HRAD KŘIVOKLÁT
 
20 km
HRAD KŘIVOKLÁT
Křivoklát je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších hradů českých knížat a králů. Během roku zde probíhá mnoho zajímavých akcí, patří mezi ně noční prohlídky, koncerty, divadla, ukázky řezbářského umění, mincovna, kde se můžete zapojit do ražení mincí s námětem Křivoklátu. V minulosti hrad vyhledávali významní umělci, dnes je oblíbeným místem filmařů.
KONĚPRUSKÉ JESKYNĚ
 
7 km
KONĚPRUSKÉ JESKYNĚ
Koněpruské jeskyně jsou nejdelším a určitě jedním z nejznámějších jeskynních systémů v Čechách. Specialitou Koněpruských jeskyní jsou zejména takzvané Koněpruské růžice a tajná penězokazecká dílna. Ročně je navštíví desetitisíce turistů. Cesta od hotelu trvá cca 15 minut jízdy autem.
 LESOPARK MĚSTSKÁ HORA
 
300 m
LESOPARK MĚSTSKÁ HORA
je vyhledávaným místem berounských obyvatel i turistů. Nachází se přímo uprostřed města cca 500 m od našeho hotelu , najdete zde dětské hřiště, medvědárium s oblíbenými medvědy z večerníčku , občerstvení a městskou rozhlednu.
PRAHA
 
30 km
PRAHA
Jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Zejména historické centrum, které je součástí světového dědictví UNESCO, přiláká k návštěvě miliony návštěvníků ročně. Je centrem kulturního dění. Autem dobře dosažitelná díky dálnici D5, hosté mohou využít i vlakové nebo autobusové spojení.
Google Map
HOTEL GRAND LITAVA * * * * • Náměstí Marie Poštové 49 • 266 01 Beroun
T +420 311 501 501 • F +420 311 501 544 • hotel@grandberoun.cz
© 2023 HOTEL GRAND LITAVA. All rights reserved.